Po dobrym meczu z GKS-em Tychy humory w środowisku Korony Kielce poszły w górę. O ostatnich meczach i starcie sezonu rozmawialiśmy z Jackiem Kiełbem i Jackiem Podgórskim. Na audycję "To My Scyzory" zapraszają Michał Siejak, Wiktor Lesiak i Mikołaj Kęczkowski. Zachęcamy do odsłuchu!