Gościem Pawła Paczula - w audycji "Trójmiasto jest nasze" - był Maciej Słomiński, dziennikarz Interii z bliska obserwujący gdańską Lechię. W programie także przypomnienie rozmowy z Andrzejem Rybskim, były piłkarzem "Biało-Zielonych". Zapraszamy do odsłuchu!