W audycji "Trójmiasto jest nasze" żegnamy ekstraklasową Arkę. O powodach degradacji i przyszłości porozmawialiśmy z Wojciechem Pertkiewiczem, byłym prezesem klubu i jednoprocentowym udziałowcem. Podsumowaliśmy także wczorajszy mecz pucharowy Lecha z Lechią. Zapraszamy do odsłuchu!