Eelmisel nädalal selgusid Eesti Teatriliidu aastaauhindade laureaadid – lavastajapreemia võitis Karl Laumets. Saates räägime, kuidas idanes idee „Kalevipoega“ lavastada; kas leidus alternatiive Anu Lambile Jutustaja-rolli ning vaatame tulevikku: 2020. aastal esietendub Vanemuises lavastus Ida Urbelist.