5. oktoobril esietendus Sadamateatris draama “Armuke”. See on esimene kord, kui Vanemuises mängitakse Harold Pinteri näidendit ning see on ka Andres Mähari debüüt lavastajana. Saates kuulete esietenduse-eelset vestlust Andres Mähariga.
5. oktoobril esietendus Sadamateatris draama “Armuke”. See on esimene kord, kui Vanemuises mängitakse Harold Pinteri näidendit ning see on ka Andres Mähari debüüt lavastajana. Saates kuulete esietenduse-eelset vestlust Andres Mähariga.