Vanemuise 151. hooaja esimene uuslavastus on operetiõhtu „Õhtu Leháriga“. Saates on külas lavastuses kaasategevad ooperisolistid Pirjo Jonas ja Karmen Puis, kellega meenutame lavastusi „Õhtu Straussiga“ ning „Õhtu Kalmaniga“ ja uurime, millised aariad-duetid kõlavad „Õhtul Leháriga“. Saadet juhib Tiiu Rööp.