Jakub Olkiewicz i Leszek Milewski ruszają ze swoją audycją na antenie WeszłoFM! Dziennikarze Weszlo.com będą prowadzić cykliczny magazyn poświęcony łódzkim klubom - "W Kominowym Grodzie". Premierowe wydanie zdominowała pierwsza kolejka na zapleczu, gdzie ŁKS okazale wygrał, a Widzew wysoko przegrał z Radomiakiem. Zapraszamy do odsłuchu!