Zapraszamy do odsłuchu "Weszłopolskich", którzy poprzedzają restart rozgrywek piłkarskich w Polsce. Z ankietą "Weszło z butami" zmierzył się zawodnik Jagiellonii Białystok - Martin Pospisil, a redaktorzy Weszlo.com zastanawiali się nad tym, co nas czeka w najbliższych tygodniach.