Legia nie przyklepała jeszcze mistrzostwa, choć grała w przewadze przeciwko Piastowi przez ponad pół godziny. Punkty zgubił też Lech Poznań, a coraz lepiej wygląda sytuacja Lechii Gdańsk. Wyścig o pucharowe przepustki zbliża się do ostatniej prostej. Niestety - zbyt wielu emocji nie będzie raczej na dole tabeli. Zapraszamy do odsłuchu "Weszłopolskich", na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu. Gośćmi audycji byli Jakub Łabojko ze Śląska Wrocław oraz Kamil Piątkowski z Rakowa, który odpowiedział na pytania w ankiecie "Weszło z butami".