Legia zmienia trenera, a w Wiśle Kraków coraz bliżej podobnej roszady. W "Weszłopolskich" czas na podsumowanie czwartej kolejki. Gośćmi programu byli Alex Sobczyk oraz Kacper Chodyna w cyklu "Weszło z butami", a części I-ligowej - Artur Derbin. Zapraszamy do odsłuchu!