28 lat temu w Barcelonie rozpoczęły się letnie igrzyska olimpijskie. Przez wielu uznawane za najlepsze w historii zawody sportowe przyniosły Polakom aż 19 medali. Porozmawialiśmy o tym z będącym wówczas sprawozdawcą TVP Waldemarem Heflichem, a także Kajetanem Broniewskim (brąz, wioślarstwo), Dariuszem Goździakiem (złoto, pięciobój) i Marianem Sypniewskim (brąz, szermierka). Do odsłuchu zapraszają Dariusz Urbanowicz i Wojciech Piela!