weszlo.fm

Wstał zza biurka i... wygrał Ironmana


Listen Later

Jakub Kimmer to dwukrotny zwycięzca ironmana w Malborku. Na ostatnich mistrzostwach Polski na dystansie długim zajął piąte miejsce, najlepsze z amatorów. Triathlon odkrył przypadkiem, kiedy lekarz kazał mu się zacząć ruszać, by rozwiązać problemy z bólem pleców. Wcześniej nie uprawiał żadnego sportu, a mimo to okazał się niezwykłym talentem. Zapraszamy do odsłuchu!
...more
View all episodesView all episodes
Download on the App Store

weszlo.fmBy weszlo.fm

  • 5
  • 5
  • 5
  • 5
  • 5

5

3 ratings