V zámorí ešte stále vrcholia súboje o Stanleyho pohár, ale v Európe sa už hokejová sezóna skončila a preto je čas bilancovať.
Zo slovenského pohľadu to nebolo výnimočná sezóna, ale nevyznela ani negatívne. Na najvyššom poschodí je bezpochyby olympijský turnaj, na ktorom v exkluzívnej spoločnosti najlepších skončili Slováci na štvrtom mieste.
Skvelá organizácie a tiež finále majstrovstiev sveta do 18 rokov na Slovensku, potom štvrťfinálová účasť našej dvadsiatky na MS a napokon len deviate miesto na nedávno skončenom šampionáte vo Švajčiarsku.
Slovenskú hokejovú sezónu sme hodnotili s Rastislavom Konečným a trénerom brankárov reprezentácie Petrom Kosom.