Sziasztok, Bezzeg Ilus vagyok, én pedig Csizmadia Gabi és ő itt a szomszédom. A mai adásban arról beszélgetünk, hogy miért vagyunk mások, mint a többi ember, miért vagyunk hasonlóak sokakkal. Kitöltöttünk két személyiségtípus tesztet, melyek eredményét osztjuk meg veletek, illetve ezt Ti is kitölthetitek, ha csatlakoztok a facebook csoportunkhoz. :) Érdekes magyarázatot kapni arra, hogy miért is vagyunk olyanok, amilyenek. Tartsatok velünk ma is! :)