Na čtyřech základních školách v Brně začali testovat speciální vybavení pro smíšenou a distanční výuku. Učitelé dostali do svých tříd velké obrazovky s kamerou, které snímají pohyb před tabulí i dění v lavicích. Nové zařízení má usnadnit výuku hlavně ve chvíli, kdy je část dětí ve škole a část doma u počítače, například kvůli nemoci nebo karanténě.