Radnice Brno-střed se obrátila na policii, aby prověřila okolnosti pronájmu jednoho městského bytu. Úřadu z něj tři roky nechodila žádná činže. Radnice podle zjištění Českého rozhlasu koncem loňska nájemníka zažalovala o půl milionu korun. Až poté zjistila, že muž dávno bydlí jinde. Bývalý nájemník tvrdí, že se stal obětí podvodu.