Starý vánoční příběh z malé obce u Brna má zhruba po sto letech pokračování. Týká se Bílovic nad Svitavou, kde od tohoto léta fungují nové sociální byty. Jeden z nich radnice pronajímá pouze dětem, které už jako plnoleté odchází z Dětského domova Dagmar v Brně. Tedy toho stejného domova, který kdysi vznikl kvůli nálezu opuštěné holčičky v bílovických lesích.