Trojice vysokorychlostních vah má na českých dálnicích kontrolovat přetížená auta. Jenže jak zjistil Český rozhlas, systémy u Brna, Plzně a Olomouce za asi třicet milionů korun nejsou ani po roce od první instalace zcela funkční. Města, která mají přestupky kontrolovat a vymáhat pokuty, nedostávají od ministerstva dopravy žádná data.