Sziasztok!
Eljött az ideje, hogy ismét Leiner Laurától olvassunk. 😊Ráadásul nem kisebb fába vágjuk a fejszénket, mint az egész Bexi sorozat elolvasása. 😁
De, hogy ennyire mégse legyen egyszerű ez a történet... ☝🏼Az érme két oldala vagyunk! Egyikünk vérbeli márker, másikunk évekkel korábban már egyszer elkaszálta ezt a sorozatot. 😎
Most közösen mégis újra próbára tesszük magunkat, és Bexi és Nagy Márk társaságában beleugrunk az első sorozatolvasós epizódunkba.
Vannak még itt márkerek? 😎 Tényleg a Bexi az egyik legfényesebb csillaga Leiner Laurának? Derítsük ki együtt! 😊
Tartsatok velünk ma is! 🖤
Milu & Orsi
📌 Instagram: https://www.instagram.com/eccpeccpodcast/
📌 ✉️ E-mail: [email protected]
📌 YouTube: https://youtu.be/BucXGJ0wD7E
A Milu említette akusztikus dal, mint alternatív duett ötlet Bexi és Nagy Márk számára: https://www.youtube.com/watch?v=6aU8P6HlPr4&list=RD6aU8P6HlPr4&start_radio=1
A Gotye & Kimbra dal LIVE verziója, ahogy MI szeretjük a duett dalt: https://www.youtube.com/watch?v=Vs2g3m-VvSc&list=RDVs2g3m-VvSc&start_radio=1
––––––––––––––––––––––––––––––
Gonna Sing by Peyruis https://soundcloud.com/peyruis
Creative Commons — Attribution 3.0 Unported — CC BY 3.0 Free Download / Stream: https://bit.ly/peyruis_gonna-sing
Music promoted by Audio Library • • Gonna Sing – Peyruis (No Copyright Music) ––––––––––––––––––––––––––––––