Full HD Klub

Full HD Klub

By KlubrádióSociety & Culture
Download on the App Store

Full HD Klub episodes

  • Full HD Klub (2025. április 29., kedd 13:00)
    A 2024. augusztus 6-ai adás ismétlése:
    A Full HD Klub sem tudott elfutni az Olimpia elől. És mivel nem vagyunk kimondottan sportemberek, segítségünkre volt Tőrös Balázs „Bazska”, szakkommentátor. Így most is három filmrajongó beszélgetett, ha nem is a sportról, de a filmekről, amelyek sportról szólnak.
    Bazska, Szöllőskei Gábor és Timár Ágnes a versenyzők, a szurkolók, a sportágak, és az üzlet szempontjából készült valóságon alapuló és fikciós művekről is beszélgetett.
    53 min
  • Full HD Klub (2025. április 15., kedd 13:00)
    Húsvéti készülődés a Full HD Klubbal. Kihagyjuk a nagytakarítást, megvédjük az ünnep által veszélyeztetett állatfajokat és durván műsor tematikus locsolóverssel is szolgálunk. De legfőképpen egy felsőbb hatalmat keressük. A filmekben.
    Szöllőskei Gábor, Timár Ágnes és Tőrös Balázs Bazska a Gyalog galopptól (a nyúlon túl), a South Parkon és A minden6ón át, még A Passiót is érintve, egészen a Dogmáig, annak jár utána, miként ábrázolják Istent a filmesek.
    53 min
  • Full HD Klub (2025. április 08., kedd 13:00)
    Folytatásos furcsaságokat gyűjtött a héten a Full HD Klub. 
    Olyan különleges sorozatok pörögtek az adásban, mint a Maffiózók; a Miért éppen Alaszka? vagy a Twin Peaks.
    Szöllőskei Gábor, Timár Ágnes és Tőrös Balázs Bazska végig követi a krimi és a szitkom evolúcióját; hüledezik az Alf traumatizáló „befejezésén” és a Szökés bosszantó be nem fejezésén.
    53 min
  • Full HD Klub (2025. április 01., kedd 13:00)
    Április elsején a Full HD Klub vígjátékokat szortírozott. Az adásbakerülés feltételéül azt szabta a csapat, hogy legyen az alkotás tömegek kedvence, miközben filmszakmai szempontból semmi nem indokolja a népszerűségét.
    Szöllőskei Gábor, Timár Ágnes és Tőrös Balázs Bazska sok más mellett Adam Sandler egyes munkáin és az újkori paródia filmeken keresztül vizsgálta a jelenséget, és próbált választ találni. Természetesen néhány kedvenc is előkerült megnyugtató ellen példaként.
    53 min
  • Full HD Klub (2025. március 25., kedd 13:00)
    Klub. Full HD Klub. Az adásban atomjaira szedtük a James Bond filmeket Sean Connery megjelenésétől Daniel Craig eltűnéséig.
    A beszélgetés apropója, hogy a franchise új tulajdonosa, az eddigi szigorú szabályt eltörölve, vélhetően spin off-okat, remake-eket, sorozatokat is gyárt a brand részeként.
    Szöllőskei Gábor, Timár Ágnes és Tőrös Balázs Bazska megversenyeztette az eddigi filmeket; kiválogatta a legerősebb és a legröhejesebb pillanatokat, valamint összegyűjtötte a titkosügynök Bondságáért felelős manírjait.
    53 min
  • Full HD Klub (2025. március 18., kedd 13:00)
    A Full HD Klub a 2024-ben elhunyt színészekre és rendezőkre emlékezett. Különös tekintettel a hazai művészekre, és olyan nemzetközi alkotókra, akik távozására év közben – ki tudja, miért? – kevesebb figyelmet fordítottak a híradásokban.
    Szöllőskei Gábor, Timár Ágnes és Tőrös Balázs Bazska  azonban nem búslakodni hívta a hallgatókat. Olyan filmes pillanatokat elevenítettek fel a csapattagok, amelyek az egyes művészekhez kötődnek, és nekik személyesen fontosak.
    A nevetés, persze tisztelettudóan, de igen sűrűn felüti a fejét az adásban.
    53 min
  • Full HD Klub (2025. március 11., kedd 13:00)
    Sikeres filmesek sikerre vágyó rokonai. A Full HD Klub azt találgatta, elegendő-e az ismert név Hollywoodban, vagy ha valaki tehetségtelen, hívhatják akárhogy, végül úgyis kilöki a szakma.
    Szöllőskei Gábor, Timár Ágnes és Tőrös Balázs Bazska a nepo baby-k kiváltságos egyben küzdelmes helyzetéről beszélgetett. Mindeközben olyan legendás többgenerációs filmes dinasztiákról is szó esett, mint a Coppola, a Fonda vagy a Douglas család.
    54 min
  • Full HD Klub (2025. március 04., kedd 13:00)
    A Full HD Klub a One Hit Wonder filmesek és szó szerint egy-egy remekművük előtt tiszteleg.
    Szöllőskei Gábor, Timár Ágnes és Tőrös Balázs Bazska olyan alkotókat szedett csokorba, akik egyszer tudták csak megcsillantani tehetségüket. Az Amerikai história X, a Donnie Darko vagy éppen a Kontroll mellett még jó néhány vitára is okot adó klasszikus került terítékre.
    53 min
  • Full HD Klub (2025. február 25., kedd 13:00)
    Kipróbáltuk, hogy egy évszázadnyi film belefér-e a Full HD Klub egy adásába. Hiszen sok jó film kisképernyőn is elfér.
    A műsor csapata az 1910 és 2020 közötti mozis trendeket vizsgálta egy 12 műfajt összefoglaló, szép, színes grafikon segítségével.
    Szöllőskei Gábor, Timár Ágnes és Tőrös Balázs Bazska személyes kedvenceiket is elárulták horror, vígjáték vagy éppen fantasy kategóriában, miközben követik az ábrán a görbe útját, hogy kiderítsék, mikor volt kimagasló a háborús filmek gyártása, hogyan alakult a western sorsa, és mennyire ingadozó a bűnfilmek sikere.
    53 min

About Full HD Klub

From the publisher's feed

Hárman vannak, filmet néznek és aztán még véleményük is van. Mi az? Full HD Klub