Esimest episoodi kirjeldaksin ma nii: algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama.
Esimeses Hingecast episoodis räägime:
konstellatsioonidest
miks on oluline aktsepteerida oma vanemaid
meie sisemine nais- & meesosa
sisemine laps kui meie elurõõm, tema eest hoolitsemine
näha, tunnistada, aktsepteerida, edasi liikuda
kui palju sa endale päriselt tunnistad, millist elu sa elada tahad?
jätame suguvõsa lood rahule & elame enda elu