
Sign up to save your podcasts
Or


Wstyd to bardzo wiele rzeczy. To emocja, która służy do tego, żeby nas chronić ale też wiele myśli, przekonań i działań, którymi czasem bardzo komplikujemy sobie życie. A ponieważ wstyd rozpuszcza się kiedy o nim rozmawiamy to my właśnie chciałyśmy o nim porozmawiać.
Zapis rozmowy z 7 lipca 2020 roku.
By Agnieszka Stein, Sylwia WłodarskaWstyd to bardzo wiele rzeczy. To emocja, która służy do tego, żeby nas chronić ale też wiele myśli, przekonań i działań, którymi czasem bardzo komplikujemy sobie życie. A ponieważ wstyd rozpuszcza się kiedy o nim rozmawiamy to my właśnie chciałyśmy o nim porozmawiać.
Zapis rozmowy z 7 lipca 2020 roku.