Kaks 45. aastast naisterahvast , Kerttu ja Triin, mõlgutavad selles osas mõtteid ilusaks olemisest ja vananemisest. Viimati mainitut ei tahaks suu sissegi võtta, kuid see on meie reaalsus. Me kõik jääme vanaks...
Mida tähendab ilusaks olemine?
Kui kallis see ilu on?
Mis teha, et ilus olla, ilus püsida?
Kas vananemisega tasub võidelda?
Mida tähendab väärikas vananemine?
Kuidas olla korraga hoolitsetud, aga mitte kunstlik; nooruslik, aga mitte nooruse külge klammerduv; loomulik, aga veatu!
Sellest Kerttu ja Triin selles osas räägivadki!
Tekkis küsimus või soovid anda tagasisidet?Kirjuta meile siin või leia meid Instagrammist 🎧Podcast Teine vaatus!