Možná si řeknete, že jsou blázni. Obléknou se do bombastických kostýmů, namalují se jako pekelníci, zapálí vše, co mají po ruce a do toho pustí Rammstein. Tak nějak začíná velká ohnivá show skupiny 2Much Fire. Tak co myslíte, používají něco jako studený oheň? Zapálili se někdy navzájem a platí, že hodného nepálí? Nejen to se dozvíte v dnešním rozhovoru.