(Audycja, której nie było onegdaj (przez potężny korek) a będzie dzisiaj )
Poniedziałek, 20 dzień grudnia 2021 roku.
"(...) Chyba nie sądzicie, mam nadzieję, że my zjadamy jabłka i mleko, bo jesteśmy samolubni i żądamy przywilejów?
Tak naprawdę, wielu z nas nie lubi ani jednego, ani drugiego.
Sam nie przepadam za jabłkami.
Naszym jedynym celem jest zachowanie zdrowia. Mleko i jabłka (dowiodła tego nauka, twarzysze) zawierają substancje niezbędne dla dobrego samopoczucia świń. My świnie, pracujemy bowiem umysłami...Dzień i noc trwamy na straży waszego dobrobytu (...)"
no i będzie dużo rockowej muzy!
audycja "Podróżnik w czasie" Adam Kwiatkowski
bądźcie z nami w https://radiospin.pl/