Światła, gra aktorów, muzyka na żywo, a w końcu piękny śpiew – tak można opisać niedzielny wieczór w Akademickim Centrum Kultury. Musical GŁOS już po raz piąty zagościł na scenie. Spektakl, z narracją tajemniczego Głosu, kolejny raz spotkał się z wielkim uznaniem wśród widzów.
O szczegółach musicalu opowiedział reżyser, Rafał Wielgat:
https://fiat.fm/wp-content/uploads/2025/12/1_wielgat_07_12_2025.mp3
Paweł Mączyński, aktor wcielający się w rolę Głosu, wyznał, że udział w tym wydarzeniu jest dla niego niezwykłym pogłębieniem wiary:
https://fiat.fm/wp-content/uploads/2025/12/2_maczynski_08_12_2025.mp3
Poprzez wspólne cechy z odgrywaną postacią aktor może jeszcze mocniej w nią wejść. Dla Olgi Klekot rola okazała się bardzo bliska. Jak podkreśliła: gra w musicalu jest moim świadectwem wiary:
https://fiat.fm/wp-content/uploads/2025/12/3_klekot_07_12_2025.mp3
Dawno się tak nie wzruszyłem. Bardzo dotknęło to mojej wiary. Przedstawienie było na wysokim poziomie, zarówno pod względem przekazu duchowego, jak i artystycznego – mówił Andrzej Ociepa, dzieląc się swoimi przeżyciami:
https://fiat.fm/wp-content/uploads/2025/12/4_ociepa_07_12_2025.mp3
Niektórzy widzowie uczestniczyli w spektaklu kolejny raz. Wśród nich była Gabriela Wojciechowska, która również podzieliła się swoimi emocjami:
https://fiat.fm/wp-content/uploads/2025/12/5_wojciechowska_07_12_2025.mp3
Musical GŁOS po raz kolejny udowodnił, że sztuka może być nie tylko widowiskiem, lecz także przestrzenią spotkania z wiarą i samym sobą. Emocje widzów, autentyczność wykonawców i duchowy przekaz sprawiły, że niedzielny wieczór na długo pozostanie w pamięci uczestników. Twórcy zapowiadają, że to nie ostatnia odsłona tego poruszającego spektaklu – a publiczność już dziś czeka na kolejne spotkanie z Głosem.