Mówi się, że jak nie ma o czym rozmawiać, to rozmawia się o pogodzie. To taki nasz, polski small talk, który wszyscy mamy ustawiony na domyślnym. I właśnie dlatego redaktorzy Kowalski i Świstak próbują się za niego wziąć. Ze small talku zrobić chociaż medium talk, albo przynajmniej bigger than small talk. Jak wyszło? Sprawdźcie sami.
Gryzło… a kogo nie gryzie pogoda? Panie, a dajże spokój… wieje, pada, a jak nie pada, to słońce świeci i jak z tym żyć? No jak? Jeśli chcecie dodać od siebie jakieś meteorologiczne spostrzeżenia, niekoniecznie w komentarzu, albo macie do nas sprawy wszelakie, śmiało piszcie na adres: [email protected].
Mówi się, że jak nie ma o czym rozmawiać, to rozmawia się o pogodzie. To taki nasz, polski small talk, który wszyscy mamy ustawiony na domyślnym. I właśnie dlatego redaktorzy Kowalski i Świstak próbują się za niego wziąć. Ze small talku zrobić chociaż medium talk, albo przynajmniej bigger than small talk. Jak wyszło? Sprawdźcie sami.
Gryzło… a kogo nie gryzie pogoda? Panie, a dajże spokój… wieje, pada, a jak nie pada, to słońce świeci i jak z tym żyć? No jak? Jeśli chcecie dodać od siebie jakieś meteorologiczne spostrzeżenia, niekoniecznie w komentarzu, albo macie do nas sprawy wszelakie, śmiało piszcie na adres: [email protected].