Drágulhatnak az üzemanyagok a januári rezsistop miatt – ezt a nagy kútláncokat képviselő Ásványolaj Szövetség főtifkára, Grád Ottó jelentette be. Részben nekik kell állniuk az intézkedés költségét és azt mondják, az autósokra hárulhat a kormány által kivetett egyszeri adó. Akár heteken belül többet fizethetnek az autósok a 30%-os rezsikedvezmény miatt.
Az ATV Start vendége Bujdos Eszter ügyvezető, holtankoljak.hu.
👉 feliratkozás: https://goo.gl/uo2kim
👉 web: http://www.atv.hu
👉 facebook: https://www.facebook.com/atv.hu
👉 instagram: https://www.instagram.com/atv_magyarorszag
🔴 Kérjük támogasson bennünket, hogy további hasonló tartalmakat készíthessünk!
ATV-Gondolat Jel az Objektív Hírszolgáltatásért Alapítvány
Bankszámlaszám: 10300002-20252278-00003285
#atv #atvmagyarorszag