
Sign up to save your podcasts
Or


ТИША
Текст: aggressivephilanthropist.
Музика: Ольга Синило
Надійшли мені, мила, літньої тиші; клаптик маленький, не треба більше. Лишень, аби без вибухів стрільн, вогню шквального та розриву судин.
Де метеликів стрімкий рух на теплім вітру та віршів шепотіння очеретяне; де вустами по вилиці та очах до нестями, а в волоссі дотики ніжних рук.
Де старий гамак скрипить хрущами та джмелі літають від меду кволі; а ми з тобою спʼянілі та голі в обіймах танемо під старими вишнями.
Запиши мені, чуєш, та прийшли в mp3-шці, або навіть конверті - просто шепни; берегтиму його серед пекла та смерті у кишені на серці - хай мене боронить.
А коли переможемо, я повернусь додому. Ми запросимо друзів, й за великим столом просто неба, у моря мовчатимо вголос, запиваючи сльози кримським вином.
І живе срібне літо нехай їх вколисає. Всіх отих, хто поліг, юнаків та дівчат - у зірковій колисці, що на небі сяє. Та вони, в літній тиші нехай мирно сплять.
By aggressivephilanthropistТИША
Текст: aggressivephilanthropist.
Музика: Ольга Синило
Надійшли мені, мила, літньої тиші; клаптик маленький, не треба більше. Лишень, аби без вибухів стрільн, вогню шквального та розриву судин.
Де метеликів стрімкий рух на теплім вітру та віршів шепотіння очеретяне; де вустами по вилиці та очах до нестями, а в волоссі дотики ніжних рук.
Де старий гамак скрипить хрущами та джмелі літають від меду кволі; а ми з тобою спʼянілі та голі в обіймах танемо під старими вишнями.
Запиши мені, чуєш, та прийшли в mp3-шці, або навіть конверті - просто шепни; берегтиму його серед пекла та смерті у кишені на серці - хай мене боронить.
А коли переможемо, я повернусь додому. Ми запросимо друзів, й за великим столом просто неба, у моря мовчатимо вголос, запиваючи сльози кримським вином.
І живе срібне літо нехай їх вколисає. Всіх отих, хто поліг, юнаків та дівчат - у зірковій колисці, що на небі сяє. Та вони, в літній тиші нехай мирно сплять.