A co by było, gdybyśmy nagle nie musieli nic? Czy byłoby to dobre, czy niedobre? I czy mielibyśmy w ogóle na takie nicnierobienie pomysł? To wcale nie jest taki prosty temat i redaktorzy próbują go głosówkowo rozgryźć redaktorzy Kowalski i Świstak, przy okazji dzieląc się swoimi pomysłami na własne nicnierobienie.
Gryzło redaktora Kowalskiego, pomagał rozgryźć redaktor Świstak.
A jeśli chcecie dodać coś od siebie niekoniecznie w komentarzu, albo macie do nas sprawy wszelakie, śmiało piszcie na adres: [email protected].
A co by było, gdybyśmy nagle nie musieli nic? Czy byłoby to dobre, czy niedobre? I czy mielibyśmy w ogóle na takie nicnierobienie pomysł? To wcale nie jest taki prosty temat i redaktorzy próbują go głosówkowo rozgryźć redaktorzy Kowalski i Świstak, przy okazji dzieląc się swoimi pomysłami na własne nicnierobienie.
Gryzło redaktora Kowalskiego, pomagał rozgryźć redaktor Świstak.
A jeśli chcecie dodać coś od siebie niekoniecznie w komentarzu, albo macie do nas sprawy wszelakie, śmiało piszcie na adres: [email protected].