CNN Prima NEWS

CNN Prima NEWS

By FTV PrimaNewsDaily News
Download on the App Store

CNN Prima NEWS episodes

  • Zprávy 19.4.2021 21:00
    Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně
    https://cnn.iprima.cz/porady/zpravy/19042021-7
    See omnystudio.com/listener for privacy information.
    24 min
  • KAPKA NADĚJE OPĚT POMÁHÁ
    Po dlouhé době náš štáb vyrazil do nemocnice točit něco příjemnějšího než zaplněná covidová lůžka. Kapka naděje v čele s Vendulou Pizingerovou totiž předávala nadační příspěvek ve Fakultní Thomayerově nemocnici.
     
    Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz
    Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima
    Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR
    See omnystudio.com/listener for privacy information.
    3 min
  • NAROZENINY BRITSKÉ KRÁLOVNY
    Ve Velké Británii a zejména na hradě Windsor se stále drží smutek. Už ale ve středu by se měly slavit narozeniny královny Alžběty II. Oslava devadesátých pátých narozenin se ale zřejmě odloží….
     
    Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz
    Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima
    Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR
    See omnystudio.com/listener for privacy information.
    2 min
  • SHOWTIME 19.04.2021
    NAROZENINY BRITSKÉ KRÁLOVNY
    Ve Velké Británii a zejména na hradě Windsor se stále drží smutek. Už ale ve středu by se měly slavit narozeniny královny Alžběty II. Oslava devadesátých pátých narozenin se ale zřejmě odloží….
     
    KAPKA NADĚJE OPĚT POMÁHÁ
    Po dlouhé době náš štáb vyrazil do nemocnice točit něco příjemnějšího než zaplněná covidová lůžka. Kapka naděje v čele s Vendulou Pizingerovou totiž předávala nadační příspěvek ve Fakultní Thomayerově nemocnici.
     
    DEMI LOVATO ZNOVU ŠOKUJE
    Zpěvačka Demi Lovato čas od času vypustí do světa šokující prohlášení. Teď se na ni fanoušci sesypali kvůli jejím stížnostem na to, že v obchodě se sladkostmi mají až moc dietních výrobků a tím prý škodí svým zákazníkům.
    TEREZA KOVALOVÁ MUSELA KVŮLI COVIDU ZMĚNIT PRÁCI
    Violoncellistka Terezie Kovalová hudbu bere jako své životní poslání, a tak je pro ní pauza od něčeho, co nejvíc miluje zatím nejtěžší životní zkouškou. Musela kvůli situaci s covidem změnit i práci. My jsme se s ní potkali na nahrávání hudby do filmu Gump, kde opět k čelu s hrdostí zasedla.
     
    TOMÁŠ TŘEŠTÍK OZNÁMIL KONEC MANŽELSTVÍ
    Fotograf Tomáš Třeštík včera přes sociální sítě oznámil konec vztahu s manželkou Radkou, která je úspěšnou spisovatelkou. Tuhle kapitolu už Tomáš vynechal ve své nové knize, která nedávno vyšla. Ta má být jakousi zpovědí ale o Radce ani ťuk…
     
    Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz
    Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima
    Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR
     
    See omnystudio.com/listener for privacy information.
    13 min
  • TOMÁŠ TŘEŠTÍK OZNÁMIL KONEC MANŽELSTVÍ
    Fotograf Tomáš Třeštík včera přes sociální sítě oznámil konec vztahu s manželkou Radkou, která je úspěšnou spisovatelkou. Tuhle kapitolu už Tomáš vynechal ve své nové knize, která nedávno vyšla. Ta má být jakousi zpovědí ale o Radce ani ťuk…
     
    Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz
    Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima
    Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR
    See omnystudio.com/listener for privacy information.
    3 min
  • TEREZA KOVALOVÁ MUSELA KVŮLI COVIDU ZMĚNIT PRÁCI
    Violoncellistka Terezie Kovalová hudbu bere jako své životní poslání, a tak je pro ní pauza od něčeho, co nejvíc miluje zatím nejtěžší životní zkouškou. Musela kvůli situaci s covidem změnit i práci. My jsme se s ní potkali na nahrávání hudby do filmu Gump, kde opět k čelu s hrdostí zasedla.
     
    Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz
    Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima
    Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR
    See omnystudio.com/listener for privacy information.
    2 min
  • DEMI LOVATO OPĚT ŠOKUJE
    Zpěvačka Demi Lovato čas od času vypustí do světa šokující prohlášení. Teď se na ni fanoušci sesypali kvůli jejím stížnostem na to, že v obchodě se sladkostmi mají až moc dietních výrobků a tím prý škodí svým zákazníkům.
     
    Navštivte web CNN Prima NEWS na https://cnnprima.cz
    Instagram: https://www.instagram.com/showtime_cnnprima
    Facebook: https://www.facebook.com/TOPSTAR
    See omnystudio.com/listener for privacy information.
    2 min

About CNN Prima NEWS

From the publisher's feed

Rozhovory, aktuální témata, zpravodajství. Aktuální dění přehledně, přesně, objektivně.

More shows like CNN Prima NEWS

Vinohradská 12 by Český rozhlas

Vinohradská 12

35 Listeners

Mediální cirkus by Seznam Zprávy

Mediální cirkus

4 Listeners

360° - CNN Prima NEWS by CNN Prima NEWS

360° - CNN Prima NEWS

0 Listeners

HLASY ZLOČINU by CNN Prima NEWS

HLASY ZLOČINU

1 Listeners

5:59 by Seznam Zprávy

5:59

9 Listeners

Zloději životů by Novinky.cz

Zloději životů

3 Listeners