Tegnap reggel olvastam a híreket, és kábé tíz perc alatt sikerült elérnem azt a pontot, amikor az ember legszívesebben visszabújna a takaró alá, és csak rendelne valami zsírosat. Háborúk, gazdasági pánik, klímaadatok, politikai cirkusz. Aztán letettem a telefont, és nekiálltam megjavítani egy nyikorgó konyhaszekrény-ajtót. Nevetséges, tudom. De húsz perc múlva valami megmozdult bennem, amit napok óta nem éreztem: hogy létezek, és számít, amit csinálok.
Olvasd el itt: https://cslazzar.com/2026/06/17/ha-tul-sok-a-vilag-allapota-menj-es-epits-valamit/