600 milliós tőkeinjekciót is kapott már néhány egyetemista az egyetemi inkubátor programnak köszönhetően.
Már nem a friss diplomás tapasztalatlan pályakezdők kopogtatnak a nagyvállalatok ajtajain, hanem az oriás cégek mennek az egyetemekre ígéretes kutatásokat és startup-okat keresve. Ha pedig találnak, bőkezűen be is fektetnek .
Megéri tehát nekivágni a nagy ötleteknek még az egyetemi évek alatt.
Egyetemi inkubátor programokról beszélgetek ebben az adásban!