A Grand Bleu akusztikus sanzon zenekar lesz a ma esti Live Session vendége! 🎙A zenekar még 2019 elején alakult Kovács Asztrik szólóprojektjéből kinőve. Asztrik és társai, Ballai Ádám és Szalma Edvárd zenekarának dalszövegei történeteket mesélnek el zenével kiegészülve, melyek dallamvilága meglehetősen vegyes, a mediterrán tengeri hangulattól kezdve a rock&rollon át a keringőig. 🤩🎶 Hallgasd meg! 😉