Katarzyna Kondziołka, Burmistrz Zawichostu i nowo powołana członkini Rady ds. Samorządu Terytorialnego przy Prezydencie RP, w programie #infoTEMAT skomentowała wątek dwukadencyjności w samorządzie. Zakładając pozostawienie przepisów prawa w obecnym kształcie, Katarzyna Kondziołka nie będzie starać się o mandat poselski, ani funkcję radnego sejmiku, natomiast w samorządzie nie stawia kropki. Burmistrz przed kamerami odniosła się do fatalnego stanu drogi wojewódzkiej 777 i przeciągającymi się tam pracami budowlanymi. Podkreśliła, że nie jest prawdą, jak zarzucano jej w przestrzeni publicznej, że urząd miejski nic nie robi w tej sprawie, bo osobiście mnóstwo razy interweniowała w wielu miejscach.