W najnowszej "Zonie Urbanie", czyli audycji Dariusza Urbanowicza, rozmowy szermiercze, wioślarskie i wysokogórskie. Na początek podsumowanie mistrzostw Polski w szpadzie kobiet, których najjaśniej zaświeciła gwiazda Renaty Knapik-Miazgi, która zdobyła złoto indywidualnie oraz w turnieju drużynowym z AZS AWF Kraków, usłyszycie wywiady z samą mistrzynią i jej trenerem, wicemistrzem olimpijskim Radosławem Zawrotniakiem, który dzieli obowiązki trenerskie z zawodniczymi. Największą polską gwiazdą zakończonych w Poznaniu wioślarskich mistrzostw Europy był Natan Węgrzycki-Szymczyk, który wywalczył srebro w wyścigu jedynek. Dowiecie się o przygotowaniach, pasjonującym wyścigu finałowym i zwycięstwie w legendarnej gonitwie wioślarskiej Cambridge-Oxford na Tamizie. W drugiej części programu spotkanie z Jakubem Poburką - ratownikiem TOPR, wspinaczem, paralotniarzem, człowiekiem gór, który od razu po zakończeniu audycji ruszył na akcję ratunkową na Rysach. Zapraszamy do odsłuchu!