Rywalizacja o awans do Ekstraklasy wkroczyła w decydującą fazę, a bardzo ciekawie może być w meczach o utrzymanie. Na trzy kolejki przed końcem, realnie zagrożony spadkiem jest nawet dziesiąty zespół tabeli. O tym, co już wydarzyło się na boiskach zaplecza oraz o tym, co nas czeka rozmawiali goście Samuela Szczygielskiego - Maciej Grygierczyk ("Sport"), Szymon Janczyk (Weszlo.com) oraz Ireneusz Kościelniak, trener Miedzi Legnica. Zapraszamy do odsłuchu!