Gośćmi poranka WeszłoFM byli Kuba Brzeziński i Nikodem Wiśniewski, którzy pojadą w barwach Rebelion Williams Racing w samochodzie z numerem 1 w wyścigu 24h LeMans. Pierwotny termin mimo pandemii został zachowany, ale w najbliższy weekend do rywalizacji ruszą przedstawiciele Simracingu wspierani przez kierowców z realnego świata. Zapraszamy do odsłuchu w imieniu Michała Łopacińskiego i Wojciecha Pieli!
Fot: Twitter/Nikodem Wiśniewski