Sezon Ligi Siatkówki Kobiet został zakończony! Pandemia koronawirusa wpłynęła również na te rozgrywki, a w rozmowie z Wojciechem Pielą siatkarka Grot Budowlanych Łódź i reprezentacji Polski Maria Stenzel mówi:
- "W tej sytuacji to jedyne rozsądne rozwiązanie."
- "Jako środowisko musimy się zjednoczyć, więc byłabym w stanie negocjować obniżkę swoich zarobków."
- "Nie wiem, czy zostanę w Budowlanych, ale nawet jeśli odejdę, w przyszłym sezonie zostaję w Polsce."
- "Każdy ma prawo do swojego zdania i dlatego nie podpisałam oświadczenia z zarzutami co do pracy trenera Nawrockiego. Trzeba być fair przede wszystkim wobec siebie i nie żałuję tej decyzji."
- "Konflikt w reprezentacji? Gdybyś mi o nim nie przypomniał, to już o tym nie pamiętałam."
Zapraszamy do odsłuchu całej rozmowy, również m.in. o filmach, serialach i domowym treningu w czasach zarazy!