Június 13-án és 14-én lesz a Magyar Zene Házban a We Got The Vibes nemzetközi street dance verseny/workshop/örömtánc, amelyről Gáspár Krisztina, a Magyar TáncSport Szakszövetség break szakágának sport szakmai felelőse mesél.
Mándli Endre Vazullal, a kiállítási osztály vezetőjével pedig a nagy sikerű Freddie-kiállítás eddigi tapasztalatait és a Magyar Zene Háza nyárra tervezett különleges programjait vesszük sorra.