#14 Naše potřeby jsou naše potřeby a my jsme tu od toho, abychom si je naplňovali. Ať už způsobem, který je zřejmý na první pohled nebo takovým způsobem, který by nás ani nenapadl. Dosycovat samu sebe je tedy naším hlavním úkolem. Daří se vám to?
👉Přidej si mě do přátel na Facebooku nebo se mnou sdílej přes email [email protected] ... 🔥Rezonuje s tebou co sdílím a ráda by ses dozvěděla o dalších možnostech? Zavolej si se mnou https://calendly.com/krista-pekarkova/poznavaci-videocall