Töltött káposzta, sültek, sütemény, diós, mákos. Csak néhány ünnepi étel, ami elmaradhatatlan karácsonykor. A legnagyobb kérdés persze, mit ehetünk, s mit nem? A debreceni személyi edző szerint mindenből falatozhatunk, de csak mértékkel. Az egyik legfontosabb azonban az, hogy a mamákat meg ne sértsük! – vallja a debreceni személyi edző, Bezzeg Zoltán, aki a H szektor ünnepi adásának vendége volt. Beszélt arról is, hogyan választotta hivatását.