Egészségóra a Vasárnapi Kanapéban.
Dr. Mikola Bálint és Dr. Samu Antal mesél az Év Gyógyszerésze pályázat elmúlt 10 évéről.
Dr Széchenyi Kornél esztétikai orvos az orvosesztétika körüli tévhitekről beszél,
Krasznói Annától pedig megtudhatják, mi a biológiai szennyvíztisztítás.
Csángó Tamás és Győrfi Pál is ad tanácsokat, megoszt személyes tapasztalatokat, hogyan lehet könnyíteni a részleges karantén napjait.