Két nagy port kavaró színházi ügytől hangos a sajtó az elmúlt hetekben. Már hetek óta üresek a nézőterek és a színpadok a járvány miatt, illetve alig két hete robbant ki a Vígszínház igazgatója, Eszenyi Enikő körül a botrány, ahol sorra szólalnak meg a társulat egykori és jelenlegi tagjai.
Ember Márk 3 éve a Vígszínház társulatának a tagja. Eddig nem nyilatkozott a Eszenyi ügy kapcsán, ma viszont nem csak erre kérdezek rá nála, hanem a vírus okozta leállásra és arra hogy hogyan viseli az eddig szinte példátlan népszerűséget, amit fiatal színészként magáénak tudhat.