ABAHÁZI CSABA volt a PÉLDÁUL vendége, a téma pedig a rádiózás múltja, jelene és jövője. Nem titok, hogy jó pár év után egy szerencsétlenül alakult helyzet miatt távoznia kellett az egyik kereskedelmi csatornától. Több, mint 20 éve egyetlen nap szünet nélkül rádiózott, a most kialakult szituáció teljesen ismeretlen számára és mivel kollégák voltunk, eljött és mesélt érzéseiről és terveiről. Hallgasd meg, ismerj meg kulisszatitkokat!