Dél-Koreában nyitott kiállítást a Néprajzi Múzeum, a tárlatról Éliás Istvánnal beszélgetünk, aki a napokban tért vissza Szöulból,
A Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum igazgatója, Dr. Török Róbert mesél nekünk a Múzeumok éjszakájához köthető programjaikról,
Kevesebb, mint egy hónap múlva zár a Bosch kiállítás, hogy miért ne hagyjuk ki, arról Dr. Baán Lászlót, a Szépművészeti Múzeum főigazgatóját / Lévay Zoltánt, a Szépművészeti Múzeum kommunikációs vezetőjét kérdezzük.