Het Land van Wierd Duk

Het Land van Wierd Duk

By De Telegraaf

Telegraaf-verslaggever Wierd Duk analyseert in de podcast nieuwsgebeurtenissen die hem bezighouden. Elke donderdag vanaf 16 uur een nieuwe aflevering.... more

  • 4.8
  • 4.8
  • 4.8
  • 4.8
  • 4.8

4.8

5 ratings


Download on the App Store

Best of Het Land van Wierd Duk

The most played episodes among Podcast App listeners.

  1. Number 1: 'Gevestigde orde houdt elke verandering tegen'

    Populistisch-rechts rukt op in westerse landen en de gevestigde orde weigert hardnekkig om de oorzaken te bespreken, concluderen gasten Talitha Muusse en Jaco Kleynhans met opiniemaker Wierd Duk in de podcast Het Land van Wierd Duk. Wat moet de kletsende klasse leren van de successen van de rechts-populisten? En welke gevaren liggen op de loer?See omnystudio.com/listener for privacy information.

    1h 22min
    Listen Later
  2. Number 2: ‘Bereid je voor op oorlog’

    Europa dreigt meegesleept te worden in de uitputtingsoorlog tussen Rusland en Oekraïne, zegt opiniemaker Wierd Duk, in een nieuwe aflevering van de podcast Het Land van Wierd Duk. ,,Je ziet Europese regeringsleiders en top-functionarissen als NAVO-baas Mark Rutte dezelfde retoriek bezigen jegens Moskou. Kennelijk in een poging de publieke opinie voor te bereiden op verdere escalatie. Levensgevaarlijk!” Verder in de podcast: het veelbesproken Europese Migratiepact is nu al mislukt. En: narcostaat Nederland heeft een grondige schoonmaak nodig.See omnystudio.com/listener for privacy information.

    1h 6min
    Listen Later
  3. Number 3: ‘Rechtse politici hebben veel te groot ego’

    Mona Keijzer lanceert een nieuwe ‘sociaal-conservatieve’ partij. Opiniemaker Wierd Duk wenst haar alle goeds. ,,Maar het is natuurlijk een schande dat rechtse politiek in Nederland zo verdeeld is”, zegt Duk in een nieuwe aflevering van de podcast Het Land van Wierd Duk. ,,Een grote meerderheid van de kiezers wil centrumrechtse politiek en wat ze krijgen is politici met veel te grote ego’s, die verdwalen in complottheorieën, verkapt racisme en onderlinge vetes.” Misschien kan Keijzer enige orde aanbrengen in deze – ook morele - chaos, hoopt Duk. Verder in de podcast: wat doet de topman van de CIA in Moskou? En Maarten van Rossem kan niet tellen.See omnystudio.com/listener for privacy information.

    1h
    Listen Later
  4. Number 4: 'Europa verkeert in merkwaardige psychose'

    We ontkennen virulent antisemitisme, we ontkennen de toenemende dominantie van de islam, we doen net alsof niet-compatibele culturen naast elkaar kunnen bestaan en we laten via DEI allerlei charlatans toe op belangrijke posities. “Europa lijkt in een massa-psychose te verkeren”, zegt opiniemaker Wierd Duk in een nieuwe aflevering van de podcast Het Land van Wierd Duk. Duk waarschuwt: “In de Sovjet-Unie en in de jaren 30 in Duitsland werd men ook massaal slachtoffer van propaganda.” Verder in de podcast: is Rusland de oorlog in Oekraïne wérkelijk aan het verliezen? En: hoe Boy George het hoofd biedt aan antisemieten.See omnystudio.com/listener for privacy information.

    1h 2min
    Listen Later
  5. Number 5: ‘Gepolitiseerde ambtenaren ondermijnen ons land’

    ,,Ambtenaren die zich steeds vaker uitspreken over de wenselijkheid van beleid en meelopen met demonstraties ondermijnen de rechtsstaat”, zegt Wierd Duk in een nieuwe aflevering van de podcast Het Land van Wierd Duk. ,,Omdat ze het gangbare progressief-liberale narratief volgen, wordt er niet tegen opgetreden. Onbegrijpelijk.” Verder in de podcast: wie oproept tot onderhandelingen in Oekraïne riskeert de paria-status. En: cliniclowns vermaken gelukszoekers in Calais.See omnystudio.com/listener for privacy information.

    1h 4min
    Listen Later

Het Land van Wierd Duk episodes:

FAQs about Het Land van Wierd Duk:

How many episodes does Het Land van Wierd Duk have?

The podcast currently has 428 episodes available.

More shows like Het Land van Wierd Duk

Boekestijn en De Wijk by BNR Nieuwsradio

Boekestijn en De Wijk

174 Listeners

Brussen en Veelo Podcast by Bert Brussen en Roderick Veelo

Brussen en Veelo Podcast

22 Listeners

De Jortcast by NPO Luister / AVROTROS

De Jortcast

82 Listeners

De Nieuwe Wereld by De Nieuwe Wereld

De Nieuwe Wereld

27 Listeners

Kick-off met Valentijn Driessen by De Telegraaf

Kick-off met Valentijn Driessen

62 Listeners

Amerika in 15 minuten by Raymond Mens

Amerika in 15 minuten

72 Listeners

Afhameren met Wouter de Winther by De Telegraaf

Afhameren met Wouter de Winther

32 Listeners

De Spindoctors by NPO Luister / EO

De Spindoctors

24 Listeners

Victor Duidt TV by Victor Vlam

Victor Duidt TV

13 Listeners

Sven op 1 by NPO Radio 1 / WNL

Sven op 1

8 Listeners

Vandaag Inside by Vandaag Inside

Vandaag Inside

25 Listeners

Wynia's Week by Wynia's Week

Wynia's Week

4 Listeners

Nijman & Charante Podcast by Bijspijkeren met Bart en Maaike

Nijman & Charante Podcast

2 Listeners

Zolang het leuk is by BNR Nieuwsradio

Zolang het leuk is

21 Listeners

Groeten uit Grolloo by Johan Derksen

Groeten uit Grolloo

7 Listeners