Egy negatív gondolat azonnal kémiai reakciót vált ki a szervezetünkben, míg 3-4 pozitív hatás is kell, mire a testünk arra reagál.
Ebből is látszik, hogy mennyire nem mindegy milyen gondolatokkal van tele a fejünk napközben.
Pozitív pszichológiáról és hála központú gondolkodásról van szó ebben a beszélgetésben. Érdemes meghallgatnod.