Téli Vitaminhiány
15 fok és napsütés van februárban, és már évek óta márciusig tart a tél.
Nem csoda, ha a szervezetünk össze van zavarodva, és ingerültek, fáradtak és kimerültek vagyunk ebben az időszakban.
A téli depresszión és a tavaszi fáradtságon viszont lehet segíteni, minden csak a megfelelő táplálkozás és vitaminok kérdése.