Pala pala...

Pala pala...

Download on the App Store

Pala pala... episodes

  • Pala pala... G. Kilčiauskienės juokas ir ašaros: „Sau negraži pradėjau atrodyti atsiradus internetui ir patyčioms“
    Laidoje „Pala pala...“ dainininkė Giedrė Kilčiauskienė atsiskleis visa emocijų aplitude. Dainininkė juoksis prisiminusi grupės „Empti“ laikus, atvirai prabils apie kompleksus ir internetines patyčias, o išgirdusi dukros palinkėjimą ir tramdys ašaras. Apie mamos dėmesio siekį pasakos dukra Saulė Kilčiauskaitė, smagius nuotykius papasakos geriausia draugė Julija Jačėnaitė, muzikinę „Empti“ karjerą prisimins grupės įkūrėjas Paulius Kilbauskas.

    Ved. Giedrius Masalskis
    53 min
  • Pala pala... G. Savickas: artimieji man surengė gimtadienį ir nuslėpė tėvo mirtį
    Laidoje „Pala pala...“ aktorius Giedrius Savickas juokaudamas pasakoja apie rimtus dalykus. Aktorius prisimena, kaip nuo jo artimieji bandė nuslėpti tėvo mirtį, atvirai kalba apie tikėjimą pačiu tikėjimu ir drąsą vesti moterį, su kuria nė nebuvo gyvenęs kartu.
    Apie Giedriaus Savicko juokus mokykloje pasakoja klasės draugas Deivis Norvilas, artimas bičiulis Dainius Kazlauskas prisimins, kaip aktorių supiršo su žmona, scenos partnerės Inga Jankauskaitė ir Jurgita Jurkutė pasakoja, koks G. Savickas yra ant scenos.


    Ved. Giedrius Masalskis
    56 min
  • Pala pala... R. Samuolytė – maištinga Džiuljeta, šokį atsitiktinai išmainiusi į aktorystę
    Laidoje „Pala pala...“ Aktorė Rasa Samuolytė prisipažins, kad yra neišsipildžiusi šokėja - gyvenimo pasirinkimą pakeitė...agurkai.
    20 metų kartu su R. Samuolyte dirbantis režisierius Oskaras Koršunovas prisimins Rasos ašaras, aktorius Gytis Ivanauskas papasakos, kokius iššūkius aktorei teko įveikti, o sesuo Inga prisipažins netikėjusi, kad Rasa įveiks stojamuosius į aktorinį. Apie karjerą, prasidėjusią svariais apdovanojimais, pandemiją ir šiuolaikinį teatrą aktorė atvirai papasakojo „Pala pala...“.

    Ved. Giedrius Masalskis
    55 min

About Pala pala...

From the publisher's feed

„Pala pala...“ - nauja pasikalbėjimų ir patylėjimų laida apie gyvenimą, karjerą, didžiausius iššūkius ir atradimus.

Ved. Giedrius Masalskis

More shows like Pala pala...

Radijo teatras by LRT

Radijo teatras

2 Listeners

Vakaras su knyga by LRT

Vakaras su knyga

6 Listeners

60 minučių by LRT

60 minučių

1 Listeners

10–12 by LRT

10–12

1 Listeners

Lietuvos diena by LRT

Lietuvos diena

0 Listeners

Tuzinas by LRT

Tuzinas

3 Listeners

Ryto garsai by LRT

Ryto garsai

1 Listeners

Čia ir dabar by LRT

Čia ir dabar

1 Listeners

Mokslas be pamokslų by LRT

Mokslas be pamokslų

1 Listeners

Daiktiniai įrodymai by LRT

Daiktiniai įrodymai

0 Listeners